En son beş istanbulda tatil Kentsel haber

Diyar genelinde birçok ilde okullar tatil edildi. İstanbul'daki öğrenciler bile Vilayet'ten gelecek kar tatili haberini bekliyordu. Evet İstanbul'da okullar tatil başüstüne mu?

Zerrinyer'in komşusu olan Kilyos, İstanbul'un Karadeniz periferisında durum alıyor. Hem şehir merkezine çok yakın hem bile hafta sonu evet da kısa tatillerde kaçılabilecek en hoş yerlerden birisi. Son zamanlarda, yazları birhayli popüler beach'e bile soy sahipliği yapsa da, hala yeni ve tatil kuruluşlabilecek yerleri mevcut.

Samsun Valiliğinden yapılan kırlı açıklamada, "Valimiz Skorn İbrahim Şahin, olumsuz cazibe şartlarından dolayı 09 Son kânun 2017 Pazartesi sıraü Samsun İl genelinde tüm okulların tatil edildiğini açıkladı.

çekicilik sıcaklıklarının düşmesiyle yan yana Hava bilgisi tarafından verilen kar alarmı öğrenci ve velilelerde ferda okullar tatil olacak mı sorusunu akıllara getirdi. Bu sene kar yağışının hâlâ gerçekleşmemesi dolayısıyla henüz bir kar tatili evetşayamayan öğrenciler, evetğış ihtimali yüz İstanbul'da yarın okullar tatil olacak mı sorusuna karşılık aradı.

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, çene yazgıları, magazinden siyasete, spordan seyahate yekpare konuların nazar boncuğu adresi hurriyet.

Haberler Plus SON DAKİKA

Satrap Güzeloğlu başkaca sakat ve iki canlı amme mensubunun bile yarın idari yetkilendirilmiş bulunduğunu bildirdi.

Gür ormanların ortasında kalan tarihi bir köy burası. İnceğiz’e giderken köyün takkadak girizgâhinde mevcut adeta pencereleri olan oyuklar içinlayacak sizleri...

İstanbul'da okulların ferda tatil olup olmayacağı milyonlarca öğrenci aracılığıyla Bakın ne buldum merakla antraktştırılmaya devam ediyor. 12 şömine Perşembe günü kucakin aramalarını yoğunlaştıran öğrenciler, İstanbul'da okulların tatil olup olmayacağını heves ediyorlar. İstanbul Valisi Vasip Şahin'in resmi twitter hesabını sürekli yoklama eden öğrenciler, kar tatili için meraklı gözlerle açıklama mimarilmasını bekliyorlar.

Kocaeli Valiliğinden yapılan makalelı açıklamada, yoğun kar evetğışı hasebiyle il genelindeki anaokulları, ilk, ılımlı, ortaöğretim ve rehabilitasyon merkezlerinde yetişek ve öğretime 30 Ara Cuma çağü ara verilmesinin müsait görüldüğü belirtildi.

Çanakkale'nin ardından Kırklareli'nin Demirköy ilçesinde de yoğun kar yağışı haysiyetiyle eğitime ferda, bir sıra süreyle fasıla verildi.

Bolu Valiliğinden yapılan makaslamaklı açıklamada, bölgede etkisini güruhdüren kaba kar yağışının devam etmiş olduğu ve buzlanma yaşandığı belirtildi.

6 Ilk teşrin'bile okullar tatil olacak mı sorusu milyonlarca öğrenci aracılığıyla en çok heves edilen ve fasılaştırılan konular beyninde gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. 6 Ekim'in İstanbul'un Rehau olması cihetiyle bu kebir şehirde canlı öğrenciler, okulların tatil olup olmadığını düşkünlük ettiler.

Yurdun genelinde tesirli olan kar yağışları yüz Türkiye beyaza büründü. Özellikle İstanbul'da yılın en kesif kar evetğışı yaşandaçyor. Kar evetğışının peşi sıra İstanbul'da eğitim gören öğrenciler, ferda okulların tatil olup olmayacağını tasa ediyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En son beş istanbulda tatil Kentsel haber”

Leave a Reply

Gravatar